baner www alpha

Co mówią uczestnicy!

Bardzo fajna okazja do poznania nowych ludzi, bardzo fajna przygoda, dobre doświadczenie. Także sposobność do poznania siebie. Udział w kursie zmienił moje życie (Kasia). Na kursie Alfa ... czytaj i oglądaj!

 To już 5 lat możemy cieszyć się obecnością Alpha w Tarnowie. Blisko 700 osób doświadczyła go i wie, jak wiele dobra pojawiło się w naszym życiu przez to narzędzie. Pierwszy kurs, nazwany edycją "zerową", odbył się jesienią 2010 roku w Duszpasterstwie Akademickim Tratwa, dwa lata później nowym miejscem stała się parafia św. Rodziny, a w bieżącym roku kurs pojawił się także w Nowym Sączu. Widać, że kurs przynosi dobre owoce i jest potrzeba zaszczepiania tej inicjatywy w innych miejscach.

W obliczu wszystkich wydarzeń, które za nami, w sobotę 20 czerwca 2015 r. stanęliśmy w uwielbieniu Boga za ludzi i czas, który nam dał podczas kursów Alpha i dzięki którym mogliśmy stać się nowymi chrześcijanami. Spotkanie odbyło się na PWSZ w Tarnowie oraz w Duszpasterstwie Akademickim TratwaByło to czas dziękczynienie za czas kursu Alpha i możliwość spotkania się z tymi, których poznaliśmy, a także wydarzenie promujące powstawanie nowych kursów Alpha. Wciąż jest wiele miejsc i osób, do których można dotrzeć z Dobrą Nowiną.
W uroczystości uczesniczyło blisko 150 osób!

Galerię zdjęć z wytdarzenia można obejrzeć na profilu Facebook Alpha Tarnów

Pojawił się także artykuł w Tarnowskim Gościu Niedzielnym będący relacją z tego wydarzenia. Zamieszczona jest w nim także galeria zdjęć.

Zapraszamy także na kanał Youtube - znajddziecie tam świadectwa uczetników i inne materiały wideo dotyczące Alpha w Tarnowie

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com